Vítejte u nás. Jsem Iren a jsem moc ráda, že tu jste. Žiju se svým partnerem a dcerou na venkově v rodinném domě, který postupně rekonstruujeme a společně si tu vytváříme náš domov a vlastně i náš svět.

Pracujeme tady, žijeme a budujeme. Pro nás a také pro vás, kdo se stejně jako my rádi obklopujete hezkými věcmi a rádi trávíte svůj čas v příjemném a útulném prostředí.

V našem domě jsme vybudovali tvůrčí ateliér, kde vyrábím dekorace a tvořím na zakázku a současně tady vedu workshopy pro děti i dospělé.

Také se pravidelně věnuji menším dětem při Tvůrčích Hrátkách, což je kroužek zaměřený na rozvoj dětské kreativity a fantazie, motoriky a estetického vnímání.

Součástí místa, kde žijeme, je i dřevařská dílna, kde vyrábíme drobné doplňky a dekorace, které si můžete zakoupit přímo u nás v ateliéru.

Máme i další sny a plány, které postupně realizujeme a těšíme se z každého pokroku.

Já se dále věnuji navrhování našeho domova, což mě taky nesmírně baví a fascinuje. Od malička mě bavilo hrát si s takovým tím dětským nábytečkem a taky tvořit města z kartonu a pak si s nimi hrát.

A miluji tvoření domova jako takového. Kouzlo a teplo rodinného krbu, dekorace, zdobení, přemýšlení nad barvami, doplňky a vůbec celkovým laděním a energií místa.

Baví mě to vymýšlet a realizovat. Kde co bude, jak to celé sladit, aby to bylo útulné a příjemné. To je pro mě klíčové. Mám ráda útulno a hřejivo. Prostě ten fajn pocit skutečného domova, kde se cítíte hezky.

A propojování různých materiálů a věcí, o kterých byste třeba na první pohled neřekli, že k sobě ladí, ale ony spolu naopak ladí skvěle a vytváří originální, krásný celek.

Je to o citu a je to vlastně taková alchymie. A to je přesně to, co mě na tom baví.

Celé tvoření domova je úžasná, nikdy nekončící hra, při které můžete rozvíjet svou intuici, vnímat, kým jste, co se vám aktuálně líbí a v jakém prostředí se cítíte dobře.

Je to jedno z mých celoživotních témat, krom mého zájmu o psychologii, filozofii a všeho, co je mezi nebem a zemí.

Vše, co mě zajímá a co mám ráda, propojuji a otiskuji i ve veškerém mém tvoření, které pracovně někdy nazývám intuitivním.

Odráží se samozřejmě i v podobě našeho domova ve stylu Farmhouse & rustic, kam vás srdečně zvu. Nahlédnout do něj můžete na Instagramu a Facebooku, kde s vámi sdílím mé osvědčené tipy na útulno a spoustu další inspirace.

Moc se na vás těším, osobně, nebo na sítích.

"S úctou k životu, s láskou k domovu."

Iren