REZERVACE 

Dekorace na zakázku 

Hledáte originální dekoraci, ze které budete mít opravdovou radost?

Pak jste tady správně.

Ráda pro vás vytvořím stylovou dekoraci, která podtrhne vaši výjimečnost, pohladí vás i po duši a vnese k vám domů pocit útulna. Abyste se doma cítili příjemně.

Jak postupovat? Je to velmi jednoduché.

  • Využijte kontaktní formulář a popište v něm vaši představu, jak by měla dekorace vypadat. Můžete přidat i obrázky. (třeba z Pinterestu:-))
  • Nebo se stavte u mě v ateliéru. Ráda si s vámi domluvím termín a čas našeho setkání. Dáme si kafčo a vymyslíme tu nej dekoraci pro vás.

Napište mi nebo zavolejte +420 605 182 197.


Těším se na vás.

Podle vašeho přání

Ráda pro vás vyrobím dekoraci, která bude odpovídat vašemu stylu a vnese k vám domů pocit útulna

Může to být jak interiérová, tak exteriérová dekorace.

Věnec na přání, celoroční i sezónní dekorace, svícny, adventní věnce, drobné dekorace pro váš stůl. 

Fantazii ani příležitosti se meze nekladou. 

Jak to u mě funguje?

Pokud máte přibližnou představu, jak by měla dekorace vypadat, pošlete mi formulář, který najdete níže na této stránce. Můžete do něj vložit i obrázky (třeba z Pinterestu:-)) nebo třeba  váš nákres. Záleží na vás, jak to pojmete. 

Stejně tak si můžete vybrat dekoraci ze stránky pro inspiraci a napsat mi na e-mail iren@rustikastyl.cz, kterou dekoraci jste si vybrali. 

Anebo, pokud jste zblízka, si můžeme domluvit osobní schůzku přímo o mě v ateliéru, kde třeba nad šálkem kávy nebo čaje vše probereme a vymyslíme pro vás tu nejkrásnější dekoraci. Aby vám dělala radost a byla podle vašeho gusta. V tom případě bude nejlepší, když mi rovnou zavoláte na tel: +420 605 182 197

Těším se na spolupráci s vámi.